אנו מספקים שירותי בנייה עד המפתח, בניית תוספות וממדים, שיפוצים, ותכנון ופיקוח על פרוייקטים. עם ניסיון של מעל 40 שנה בתחום ובשילוב עם תכונותיו האישיות של בעל העסק חנא חורי, הפך חנא חורי לאחד הקבלנים המנוסים והאמינים ביותר באזור הצפון. אלה תכונות ייסוד שמקנות לך ביטחון ושקט נפשי רב כאשר אתה משקיע סכומי כסף גדול ורוכש מוצר לטווח ארוך.

ניסיון

העסק הוקם בשנת 1972 על ידי חנא חורי לאחר שנים רבותשל  ניסיון אישי בתחום, מאז גיל 22. עם ניסיון עסקי של מעל 40 שנה, הפך מר חנא חורי לאחד האנשים המנוסים והמוסמכים ביותר לטפל בכל סוג של פרוייקט בנייה ובכל סיטוציאה אפשרית.

שירות אישי

למרות ההצלחה הגדולה וההזדמנויות הרבות לגדול במשך השנים, בחר מר חנא חורי כצעד אסטרטגי להשאיר את העסק בממדיו הנוכחיים. התוצאה היא התמקדות אישית של מר חורי בכל לקוח מצד אחד ומצד שני היכולת של העסק להתאים את עצמו במהירות לשינויים ולחידושים בתחום. כלקוח, אתה מקבל שירות אישי מבעל העסק והפתרונות החדישים ביותר

איכות

במקביל לנסיון ולשירות האישי המקנים לנו איכות רבה, אנו גם דואגים לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר ועם שיטות עבודה איכותיות. בתחום זה בו מעורבים חיי אדם וסכומי כסף גדולים, אי אפשר להדגיש מספיק כמה חשוב ערך מוסף זה.

אמינות

אמינות היא תכונת יסוד בתחום. מר חנא חורי ידוע בראש ובראשונה בשל אמינותו. לקוחות עבר והווה יכולים להעיד על כך. אנו גם מזמינים אותך לקבוע פגישה אישית ולהתרשם בעצמך.

מיהו מר חנא חורי? תכיר את האיש מאחורי העסק.

צור קשר

חורי חנא
רח' טובי 14
חיפה 3304544
04 8628 194 054 65 65 126